stonehenge top

Szanowni Państwo, chciałbym przedstawić Państwu niecodzienną ofertę nie tylko koncertu zespołu Stonehenge - zespołu grającego muzykę irlandzką i szkocką.

Wystawa 3D - krzyż w GlendaloughMyślą przewodnią koncertu, którego formuła odbiega nieco od powszechnie obowiązujących standardów, jest przekonanie, że bogatsza i ciekawsza oprawa artystyczna zagwarantuje każdemu odbiorcy (wrażliwemu czy to na muzykę, czy też na piękno krajobrazów Zielonej Wyspy) różnorodne doznania, z delikatną nutą głębszych przeżyć w tle. Połączenie klasycznego koncertu muzyki irlandzkiej - dobrze znanej i oczekiwanej przez fanów - z wystawą zdjęć w formacie 3D stanowiących swoistą wariację na temat uroku irlandzkiej przyrody, sztuki i tradycji stworzą klimat sprzyjający artystycznym uniesieniom, utrzymanym jednak w konwencji doskonałej zabawy. Jesteśmy jedynym zespołem w Polsce posiadającym niezwykłą trójwymiarową wystawę o Irlandii zrobioną w nowoczesnej technice 3D.

Nasza propozycja ma charakter kompleksowy: o dobre samopoczucie bawiących się z nami osób dbamy nie tylko w trakcie koncertu. Największą niespodzianką, gwarantującą efektowny i nieoczekiwany finał, jest możliwość degustacji tradycyjnych, narodowych trunków, którymi Irlandczycy od lat podbijają serca miłośników - ciemnego piwa.

Wystawa 3D - Grobla OlbrzymaWystawa obrazów, którą proponujemy, to cykl zdjęć formatu 100x70 cm lub 70x50 cm przedstawiających uroki Zielonej Wyspy. Możemy na nich zobaczyć np. zamki, opactwa, malownicze ruiny średniowiecznej architektury, krzyże celtyckie czy też urokliwe pejzaże irlandzkich klifów. Całość zbiorów możemy przesłać przykładowo na tydzień przed zaplanowanym występem.

Wraz z wystawą wyślemy Państwu:

wystawa Piwa ŚwiataW dniu samego koncertu zespół przyjeżdża około trzy godziny przed planowanym występem w celu przygotowania prezentacji wystawy Piwa Świata, złożonej z ok. czterdziestu gatunków tego magicznego napoju. Każda butelka opatrzona jest opisem kraju pochodzenia i sposobu warzenia. Państwa goście mogą też w tym czasie skosztować ciemnego piwa, którego degustacja jest jednym z punktów programu imprezy. Przywozimy również banery sceniczne i flagi, potrzebne do przygotowania dekoracji na scenie (o ile to możliwe).

Jednocześnie z wystawą przekazujemy do Państwa dyspozycji tzw. pakiet medialny, czyli informacje o zespole i kilka zdjęć grupy Stonehenge do wykorzystania w publikacjach prasowych i internetowych.

To może być niepowtarzalna okazja, by spotkać na żywo facetów w spódnicach, gdyż jako jedyny tego typu zespół w Polsce gramy w szkockich strojach narodowych - kiltach.

Proponujemy Państwu również kipiący energią koncert pt. Muzyka Świata.

Dzięki starannie wybranym, charakterystycznym i rozpoznawalnym motywom muzycznym z nurtu muzyki folkowej, koncert Muzyka Świata zabierze publiczność w podróż, w czasie której w rytmie Zorby odwiedzą słoneczną Grecję lub zawitają ze znanymi francuskimi melodiami na Pola Elizejskie pod Więżę Eiffela. Z Czardaszem odwiedzimy Węgry, by następnie zabrać Państwa z muzyczną wizytą do Irlandii, Szkocji i Stanów Zjednoczonych. Żywiołowe rytmy i szybkie tempo nie pozwolą się nudzić, a atmosferę z pewnością zaognią dźwięki tradycyjnych rosyjskich pieśni ludowych, przy których nogi same rwą się do tańca.

Polecamy ten koncert jako wspaniałą mieszankę muzyki, dla której źródłem są znane i uwielbiane światowe tematy muzyczne.

Niniejsza oferta ma charakter bezpośredniego kontaktu z zespołem. Obie oferty można dowolnie łączyć i modyfikować zgodnie z Państwa potrzebami.

Licząc na kontakt z Państwem, pozwolę sobie pozostawić numer telefonu, pod którym jestem do Państwa dyspozycji.

Janusz Jurczak, tel. +48 502396020, mail: janusz.jurczak@gazeta.pl

stonehenge footer